Kullanıcı Sözleşmesi

Kısa Şekli

Bu web sitesi erkeklerle ilgili eğitim amaçlı bilgi sunar. Kendi davranışların konusunda; bu bilgiyle ne yapıp ne yapmayacağın konusunda sorumluluğun %100’ü sana aittir.

Uzun Şekli

Bu web sitesi erkeklerle ilgili eğitsel amaçlı içerik sunar. Yayımcı yasal, tıbbi, finansal ya da diğer profesyonel hizmetler vermez. Eğer uzman yardımı gerekiyorsa bununla ilgili lisanslı profesyonellere ulaşmanı öneririz.

Yayımcı bu sitedeki malzemelerin mümkün olduğunca doğru olmasına özen göstermiştir. Bu sitedeki bilgiler genel bir rehber olarak kullanılmalıdır, ama yayımcı bu bilgilerin hatasız olduğunu garanti etmez.

BU SİTEDEKİ BİLGİLER OLDUKLARI GİBİ KABUL EDİLMEK ÜZERE SAĞLANMIŞLARDIR. YAZAR(LAR) YA DA YAYIMCI BU SİTEDEKİ BİLGİLER YÜZÜNDEN KARŞILAŞABİLECEĞİN KAYIPLAR YA DA ZARARLARLA İLGİLİ HİÇBİR SORUMLULUK KABUL ETMEZLER. DİREKT YA DA İMA EDİLEREK VERİLEN HİÇBİR GARANTİ YOKTUR. YAYIMCI YA DA YAZAR(LAR), BU WEB SİTESİDEKİ BİLGİLERİ UYGULAMAN SONUCUNDA KARŞILAŞABİLECEĞİN HİÇBİR ZARAR YA DA CEZADAN SORUMLU TUTULAMAZ. BU WEB SİTESİ YÜZÜNDEN KARŞILAŞABİLCEĞİN ZARARLARI HİÇBİR ŞEKİLDE TELAFİ ETMEZ.

Eğer yukarıdaki sözleşmeyi kabul etmek istemiyorsan bu web sitesini terk etmelisin.